Wiesz, że zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dzięki Tobie działamy i cieszymy się dobrą opinią. Staramy się, żeby produkty, które oferujemy były najlepszej jakości, a przesyłki docierały do Ciebie w ekspresowym tempie. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z produktu, ponieważ posiada wady, o których nie wiedziałeś w chwili zamówienia, albo przesyłka doszła uszkodzona, niepełna, skontaktuj się z nami!

W sprawie reklamacji:

  • napisz do nas e-mail na adres: kontakt@wcinaj-miod.pl,
  • zadzwoń w godzinach 8-16 w dni robocze pod numer 722314660.

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni. Postaramy się, żeby każda reklamacja rozpatrzona była znacznie szybciej. Pamiętaj, że do rozpatrzenia reklamacji będziemy potrzebować informacji o produkcie/produktach, które według Ciebie są wadliwe. Przyda się numer zamówienia 🙂

Dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym z naturalnymi kosmetykami masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Wystarczy, że odeślesz nam niezwłocznie (w terminie 30 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu) produkt/produkty wraz z dołączonym wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy (jest ono dostępne jako załącznik do Regulaminu) na adres:

Miód Mydło i Powidło Sp. z o.o
ul.Macieja Rataja 50
20-270 Lublin

 

Szczegółowe zasady dotyczące zwrotów i reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie.